Hrubé stavby zateplených chat

Vítejte na naší stránce věnované celoročně obyvatelným, zatepleným rekreačním chatám

V kalkulacích u náhledových obrázků chat jsou naceněny pouze horní hrubé stavby, které jsou pro laika svépomocí zpravidla nezvládnutelné, protože obvykle nemá k dispozici potřebný software, ani technologii na výrobu konstrukcí.

Ostatní práce související s dokončovacími pracemi je možné zajistit svépomocí, případně za pomoci přátel, či rodiny, ale samozřejmě i prostřednictvím stavebních firem. Naše firma se dokončovacími pracemi nezabývá.

Základní filozofií této sekce je umožnit širokému spektru zákazníků dosáhnout na zateplený, celoročně obyvatelný objekt, aniž by museli okamžitě zafinancovat statisícové částky, které by při realizaci "na klíč" byly nezbytné.

Takto je možné za relativně nízkou cenu pořídit si tu nejsložitější část dřevostavby, tj. základní horní hrubou stavbu a poté ji postupně dokončovat, jak síly a hlavně rodinný rozpočet dovolí.  

 

 

 

REKREAČNÍ CHATA AMETYST
PŮDORYS 6 x 8m
Horní hrubá stavba již od 366.104 Kč

Rekreační chata Ametyst je vhodná do mírně svahovitého terénu. K dispozici je terasa a obytné podkroví. V přízemí se nachází zádveří a 3 menší místnosti a jedna velká centrání místnost, ve které jsou umístěny schody do podkroví. Podkroví tvoří další obytný prostor.
NOVINKA
REKREAČNÍ CHATA DIAMANT
PŮDORYS: 5 x 5m
Horní hrubá stavba již od 229.821 Kč

Přízemí rekreační chaty je tvořeno dvěmi místnostmi. V přízemí se nachází schody, které vedou do podkroví. Podkroví lze využít jako další obytný prostor. Objekt je možno vytápět krbovými kamny.
NOVINKA
REKREAČNÍ CHATA SAFÍR
PŮDORYS: 5 x 7m
Horní hrubá stavba již od 332.821 Kč

Zateplená chata Safír je přízemní chata. Její uspořádání uspokojí požadavky i větší rodiny. Podkrovní prostor slouží jako úložný prostor, do kterého se vstupuje pomocí půdních výlezových schůdků. Chata disponuje terasou.
NOVINKA
REKREAČNÍ CHATA SMARAGD
PŮDORYS: 5 x 7m
Horní hrubá stavba již od 281.062 Kč

Zateplená chata Smaragd poskytne dostatek prostoru pro rekreaci i pro větší rodinu. Přízemí je tvořeno jedno velkou a jednou menší místností,kterou lze využít jako koupelnu. Z přízemí vedou schody do obytného podkroví s balkónem.
NOVINKA