Dětská hřiště, nástěnky

Firma F. KONRÁD s.r.o. ve své práci myslí i na děti. Chcete-li Vašim dětem dopřát prostor, kde by věděly, že si mohou vytvořit svoje dětské království, podívejte se na následující nabídku.

Vytváříme zahradní dětské domky. Děti tak mají na zahradě prostor, kde si mohou hrát se svými kamarády nebo domácími mazlíčky. Dětský domek jim poskytuje dostatečné soukromí a prostor na hraní. Dětské radovánky uspokojí naše dětské hřiště, na kterém nechybí houpačka nebo skluzavka. Na zahradu nebo do dětského pokoje se také hodí naše dětská sedací souprava.

U těchto typových výrobků můžete vzhled doladit pomocí výběru vhodné barvy nátěru, který máme v naší nabídce. Dětské zahradní domky dodáváme buď s montáží, nebo je možno předat dětský domek jako stavebnici, kterou postavíte svépomocí dle dodaného pracovního návodu.

Dětské hřiště MINI
Toto dětské hřiště je vybaveno jednou skluzavkou. Jedná se o pěkný dětský kout na vaši zahradu. Přístřešek je krytý a se dřevěnou střechu a může být dětmi využit jako místo pro hry.
Cena: 19.990 CZK (vč. DPH)
NOVINKA
Dětské hřiště MALÝ HOROLEZEC
Jedná se o dětské hřiště menších rozměrů. Domek je vybaven jednou skluzavkou a přístupovými schůdky.
Cena: 20.990 CZK (vč. DPH)
NOVINKA
Dětské hřiště TOBOGÁN
Nabízíme dětské hřiště, které disponuje dvěma skluzavkami. Součástí dětského hřiště je také provazová stěna. Přístřešky jsou tvořeny dřevěnou střechou. Barvy herních prvků dle aktuální nabídky.
Cena: 127.990 CZK (vč. DPH)
NOVINKA
Dětské hřiště MAXI
Jedná se o vysoce luxusní výrobek z lepených profilů se zaoblenými hranami. Dětské hřiště lze po dohodě modifikovat tak, aby byl zastavěn požadovaný prostor.
Cena: 148.990 CZK (vč. DPH)
NOVINKA
Dětský domek SLUNÍČKO
Půdorys 3 x 1,5 m.
Velmi hezký dětský domeček s velkou zastřešenou terasou. Součástí domku jsou dvě pevná okna 400 x 400 mm s výplní plexi 2 mm (je bezpečnější než sklo) a dveře o šíři 600 mm s kompletním AL kováním. Domek je vyroben z kvalitního sušeného a čtyřstranně hoblovaného smrkového řeziva a na trh je dodáván dvou variantách síly stěny.
Cena: 18.990 CZK (vč. DPH)
Dětský domek PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
Půdorys domku 1,5x1,5m / výška stěny 1,5m / výška v hřebenu 2m
Hezký dárek pro vaše nejmenší ratolesti.
Dětský domek je vyroben z kvalitního sušeného a čtyřstranně hoblovaného smrkového řeziva a na trh je dodáván dvou variantách síly stěny.
Cena: 10.990 CZK (vč. DPH)
Dětské a školní nástěnky
Velmi hezké nástěnky v rozměru, který sami zvolíte. Rám nástěnky je z masivního, hladce ohoblovaného smrku a vnitřní pracovní plocha nástěnky je z hobry.
Cena: dle rozměrů
Dětská sedací souprava
Tímto výrobkem, který se skvěle hodí k pískovišti, k dětskému zahradnímu domku nebo jen tak na zahrádku, případně na dvorek, uděláte svým nejmenším zcela jistě velkou radost.
Cena: 2.390 CZK (vč. DPH)